Bodrum Boya Badana Tamirat ve Tadilat İşlemleri

TAMİRAT VE TADİLAT İŞLEMLERİ

Boya

Muğla’ya Bağlı Bodrum ilçesini baz alarak. Başlatmış olduğumuz Çalışma sistemimize 20 yıl boyunca destek ve referans olmaya gayret eden siz değerli müşterilerimize… Bu yıl %20 indirim ile enflasyon ile top yekun mücadeleye destek verdiğimizi belirtmek isteriz. Bodrum boyacı firmaları olarak biz siz değerli müşterilerimizin kesesini de düşünerek 20 yıldır hizmet vermekteyiz.

Genel Tadilat

Bodrum Boyacı Firması Olarak Bizler! Bina, daire, villa, iş yeri vb. tamamen karkas üzerinden yeniden projelendirilip sıhhi tesisat, kalorifer, temiz su, pis su, elektrik, sıva kartonpiyer, boya, badana, kapı, pencere, tuvalet, banyo, kalebodur, fayanslar, parkeler vs. isteğe ve talebe göre tamamen yeniden projelendirilip imalatının yapılmasıdır.

Tamirat

Tamiratın yeri ve durumuna göre değerlendirilir; eğer bu sıhhi tesisat ise incelemeden sonra yapılacak değerlendirmeğe göre değişir. Ya mahallî tadilat yapılır sorun giderilir ya da birim bazında tadilat yapılır. Bu tesisatta temiz su kaçağı ise tesisatın eski demir ya da galvaniz borudan yapılmışsa, genelde tesisatın tamamıyla değişmesi gerekir, buda banyo tuvaletlerin komple tadilatı demektir. Eğer tesisat PVC tesisat ise, o zaman duruma göre kaçak tespit edilir. Kısmi tamirat yapılır.