Bodrum Tadilat İşleri

Bodrum Tadilat İşleri

0 0
Read Time:48 Second

Bodrum boyacı bir MN Group a.ş Kurulusudur, 1999 yılında kurulan şirketimiz, 2008 e kadar istanbul da alçı alçıpan seramik ve anahtar teslimi tadilat işlerini yapmaktaydı,2008 den sonra turkiyenin turistik göz bebeği olan

BODRUMDA iş yapmaya karar vermiştir kalitesinden hiç bir şekilde ödün vermeyen MN Group aş uzman ekibiyle bodrum ve çevresi de anahtar teslimi bir çok malikane villa ve otellerde görev almış ve imalatlarını büyük bir titizlikle bitirmiş bodrumda kendine ait bir çok yerde villa ve daireler yapmıştır.

Tüm tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı yerinde keşif ve fizibilite çalışmalarıyla projelendirerek, anahtar teslimine kadar tüm iş aşamalarını, konusunda uzman kadro yönetiminde, kaliteli, eksiksiz ve titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Teknolojik gelişmeleri takip ederek, doğru malzemeler ile en ekonomik çözümlerin, en hızlı biçimde uygulanması önceliğimizdir.

Düşündüğünüz tadilatın, bilgisayar ortamında proje ve planları çıkartılarak, gerekli görseller ve 3D çizimler ile sizlere sunulur. Böylelikle, yapının bitmiş halini daha işe başlamadan görebilme fırsatınız olur. İşin fiyatlandırması, hangi malzemeyi ne kadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir karşılıklı karar vermekteyiz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bodrum Boyaci

Website:

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Alın